Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us

Välkommen att kontakta oss!

ADRESS
Bio & Bistro Capitol
Sankt Eriksgatan 82, 113 62 Stockholm

 

BIOGRAFEN
Måndag-torsdag: 17.00-22.00
Fredag: 13.30-22.00
Lördag & söndag: 11.00-22.00

Avvikande öppettider förekommer.
kassa@capitolbio.se
08-511 657 81

BISTRON
Tisdag-fredag: 16.30-22.00
Lördag: 16.00-22.00

bistro@capitolbio.se
08-511 657 82

I perioder kring våra filmstarter har vi ofta svårt att svara i telefonen.
Därför hänvisar vi er till att i första hand kontakta oss via e-post.  

Alexander Holmqvist-Winge
Food & Beverage Manager
alexander.holmqvist@capitolbio.se

Anton Forsberg
Teknikansvarig
anton.forsberg@capitolbio.se

Candace Droguett
Programansvarig
candace.droguett@capitolbio.se

Ludvig Björn
Driftchef & Digital kommunikation
ludvig.bjorn@capitolbio.se

Simon Andersson
Verksamhetschef
simon.andersson@capitolbio.se

Therese Lindberg
Sälj- och eventansvarig
therese.lindberg@capitolbio.se